Комплект бездротової GSM сигналізації Ajax StarterKit 2 для охорони

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit 2 складається з контрольної панелі Ajax Hub 2, датчика відкриття Ajax DoorProtect, датчика руху Ajax MotionProtect та брелока для керування охоронною сигналізацією Ajax SpaceControl. Ajax StarterKit 2 можна доповнювати 25 IP відеокамерами та до 99 бездротових пристроїв системи сигналізації Ajax — різними датчиками: відкриття, розбиття скла, руху, вібрації, виявлення протікання газу та води, сиренами, клавіатурами та іншими. Пристрої набору для сигналізації Ajax StarterKit 2 працюють із Ethernet та GSM 850/900/1800/1900 MHz, а також на основі радіопротоколу для передачі інформації Jeweller на частоті 868 MHz. А завдяки спеціальному протоколу Wings передається фотоверифікація тривог. Про виникнення тривожних ситуацій користувача інформують push-повідомлення, телефонні дзвінки або SMS. Налаштування та обслуговування пристроїв набору відбувається за допомогою мобільного додатка для iOS або Android. Також можливе дистанційне керування системою безпеки брелоком Ajax SpaceControl із чотирма кнопками. Бездротові датчики комплекту сигналізації встановлюються на відстані від контрольної панелі у зоні прямої видимості до 2000 метрів. Постійно перевіряється працездатність пристроїв пінгами із вибраним періодом часу у проміжку 12-300 секунд. Відстань визначення руху датчиком руху MotionProtect досягає 12 метрів при вугіллі огляду 88.5 ° по горизонталі та 80 ° по вертикалі. Детектор не спрацьовує при рухах у полі дії тварини вагою до 20 кг і зростом до 50 см. Датчик відкриття DoorProtect спрацьовує при збільшенні зазору отвору понад 2 см. Брелок дистанційного керування Ajax SpaceControl контролює систему охорони приміщення та може відправляти сигнал тривоги на пульт охорони, з функцією кнопки тривоги. У контрольній панелі є вбудований акумулятор Li-Ion 2 А/год, який при відключенні внутрішнього блоку живлення AC 110-240V від лінії зв'язку забезпечить централі сигналізації 16 годин резервного живлення. Живлення датчиків походить від батарейок CR123A, а живлення брелока — від батареї CR2032. Термін роботи датчиків однієї батареї становить до 7 років.

Призначення комплекту приладів для сигналізації Ajax StarterKit 2

Ajax StarterKit 2 — один з найкращих наборів охоронних пристроїв для організації бездротової системи безпеки для об'єктів, де багато приміщень, вікон та дверей. Охоронну сигналізацію на основі базового комплекту StarterKit 2 можна масштабувати до значних розмірів, доповнюючи її іншими пристроями для отримання комплексної безпеки з функціями розумного будинку, пожежною сигналізацією та відеоспостереженням.

Комплектація набору охоронних пристроїв Ajax StarterKit 2

Комплект охоронних пристроїв для сигналізації StarterKit 2 складається з наступних приладів:

  • Контрольна панель Ajax Hub 2

Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 оснащена потужним процесором та дозволяє підключати до системи до 100 бездротових приладів та до 25 камер спостереження. Приєднані до контрольної панелі детектори визначають витік газу, води, диму, відкриття вікон чи дверей, рух людини. Попередження про випадки надсилаються на телефон власника, а також можливе пряме підключення на пульт охоронної організації.  У разі виявлення глушіння сигналів система безпеки Ajax переводить роботу пристроїв на вільні частоти. На програмному рівні централь сигналізації повністю захищена від вірусів.

  • Бездротовий датчик руху для сигналізації MotionProtect

ІЧ-датчик Ajax MotionProtect з перших кроків реагує на рухи людини і має імунітет до тварин. Такий принцип роботи дозволяє виключити можливість помилкових спрацьовувань. Чутливість бездротового датчика руху Ajax MotionProtect наполягає в межах трьох рівнів, дальність в межах 12 метрів, кут огляду горизонталлю становить 88.5°, а по вертикалі — 80°. Потужність передачі радіосигналу адаптивна — що ближче детектор руху встановлено до інтелектуальної централі, то менше енергії витрачається на передачу даних. Для живлення використовується батарея, яка працює до 7 років без заміни.

  • Бездротовий датчик відкриття DoorProtect

Датчик відкриття Ajax DoorProtect — магнітоконтактний пристрій, який дозволяє зафіксувати розкриття стулок вікна, дверей, воріт або інших подібних об'єктів на 1-2 см. Дальність зв'язку датчика з контрольною панеллю становить до 1200 метрів на відкритій місцевості та на кілька поверхів у приміщенні. Двосторонній зв'язок між пристроями зашифрований і захищений від заміни даних. Датчик відкриття DoorProtect складається з двох модулів: магніт кріпиться на рухомий бік, а індикатор зеленого кольору та геркон, який розрахований на спрацьовування понад 1 мільйон разів — на нерухому. Встановлення датчика відкриття можливе на будь-який тип дверей та вікон, у тому числі на металеву основу. Для підтримки роботи встановлено батарею CR123A, яка підлягає заміні через 5-7 років після надходження попередження про низький заряд. Є роз'єм для підключення зовнішніх датчиків від сторонніх виробників.

  • Бездротовий брелок дистанційного керування охоронною сигналізацією Ajax SpaceControl

Брелок Ajax SpaceControl — це невеликий пульт для дистанційного керування сигналізацією зі зворотним зв'язком. Є кнопку тривоги, постановки на охорону, зняття з охорони. Працює брелок керування на робочій частоті 868-868.6 МГц. Дальність зв'язку становить до 1300 м на відкритому просторі без перешкод або на кількох поверхах бізнес-центру. Завдяки аутентифікації сигналу його неможливо перехопити і підмінити. Сигнали шифруються на основі алгоритму AES.

Резервні канали зв'язку для пристроїв сигналізації комплекту Ajax StarterKit 2

GSM-модуль контрольної панелі Hub 2 підтримує дві Micro SIM 2G. Для підключення до Інтернету також використовується Ethernet. Завдяки радіотехнології Jeweller сигнали тривоги відправляються миттєво, із захистом від перешкод, перехоплення, глушіння та заміни зловмисниками.  Ajax Hub 2 здатний передавати фотопідтвердження через мережу 2G, і доставляти серію знімків навіть якщо швидкість підключення буде всього 0.5 Кбіт/с, на відміну від відеоспостереження.

Всі пристрої комплекту сигналізації StarterKit 2 готові до роботи відразу після вилучення з коробки — елементи живлення встановлено та стандартні налаштування прописані. Монтаж відбувається на кріплення SmartBracket, що дозволяє встановити весь комплект за короткий термін. Датчики системи безпеки підтримують зв'язок із контрольною панелей на відстані до 2 км або в межах кількох поверхів будівлі. Завдяки енергоефективній радіотехнології Jeweller, датчики Ajax працюють без підзарядки до 7 років при щохвилинних пінгах. Датчики підключаються до системи шляхом зчитування QR-коду на корпусі пристрою, а установки виконуються через програму Ajax. 50 користувачів з різними рівнями доступу можуть ставити та знімати систему з охорони, отримувати сигнали тривог та сповіщення.


  •   

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Комплект сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний

  • Виробник: Ajax
  • Артикул: Ajax StarterKit 2 Black
  • Наявність: В наявності
  • 10.390грн.Схожі товари

 Бездротове реле Ajax Relay

Бездротове реле Ajax Relay

Беспроводное слаботочное реле Ajax Relay для дистанционного управления. Работает от источников ..

1.209грн.

 Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren біла

Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren біла

Беспроводная комнатная сирена Ajax HomeSiren предназначена для звукового оповещения о тревоге и уста..

1.729грн.

 Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor

Бездротовий вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor

Уличный беспроводной датчик движения Ajax MotionProtect Outdoor позволяет обнаружить вторжение на ох..

4.849грн.

 Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren біла

Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren біла

Беспроводная уличная сирена Ajax StreetSiren white предназначена для визуального и звукового оповеще..

3.449грн.

 Бездротовий датчик відкриття Ajax DoorProtect білий

Бездротовий датчик відкриття Ajax DoorProtect білий

Миниатюрный, суперстильный беспроводной датчик открытия двери/окна Ajax DoorProtect предназначе..

1.149грн.

 Бездротовий датчик детектування диму Ajax FireProtect білий

Бездротовий датчик детектування диму Ajax FireProtect білий

Беспроводной датчик детектирования дыма Ajax FireProtect white предназначен для детектирования пожар..

2.069грн.

 Бездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad біла

Бездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad біла

Беспроводная сенсорная клавиатура Ajax KeyPad используется для управления охранной системой Ajax. Пр..

2.419грн.

 Бездротовий датчик детектування диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus чорний

Бездротовий датчик детектування диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus чорний

Беспроводной датчик детектирования дыма Ajax FireProtect Plus black предназначен для детектирования ..

3.099грн.

 Радіокерована розумна розетка з лічильником енергоспоживання Ajax Socket біла

Радіокерована розумна розетка з лічильником енергоспоживання Ajax Socket біла

Ajax Socket - это радиоуправляемая умная розетка со счетчиком энергопотребления. Конструктивно предс..

1.729грн.

 Бездротовий датчик-штора Ajax MotionProtect Curtain білий

Бездротовий датчик-штора Ajax MotionProtect Curtain білий

Датчик-штора Ajax MotionProtect Curtain белый создает невидимую глазу штору, оберегая двери, окна, о..

2.069грн.

 Інтелектуальний ретранслятор сигналу Ajax ReX білий

Інтелектуальний ретранслятор сигналу Ajax ReX білий

Ретранслятор расширяет границы охраняемой зоны на объекте и увеличивает дальность действия всех устр..

3.449грн.

Теги: Комплект Купити сигналізацію аякс, Купити сигналізацію ajax, кт сигналізації Ajax StarterKit 2 чорний, купити комплект сигналізації аякс чорнтй, безпровідна сигналізація аякс, GSM аякс